חבילות ספורט

השתתפו בארועי הספורט הגדולים!

חבילות ספורט

חיפוש טיסה ומלון

כרטיסים להופעות, קונצרטים ופסטיבלים ברחבי העולם
כרטיסים לNBA
כרטיסים למרוצי פורמולה 1
כרטיסים לאירועי ספורט והופעות ברחבי העולם

חבילות ספורט – ליגה עולמית של נופש ואירועי ספורט

חבילות ספורט למכורים לעניין

“נופש ספורטיבי” הפך לטרנד מבוקש במיוחד בשנים האחרונות. עובדה, יותר ויותר חבילות ספורט אטרקטיביות ממתינות על המדף ליד מגלשי הסקי, בגד הים או נעלי הספורט. מדוע על המדף? כי במקרה הזה אנחנו עוסקים דווקא במי שאוהב להביט על המשחק ולהתרגש מהספסל, להריע וליהנות מאיכות המשחק ולא לבצע אותו. יש מי שיאמר שגם זה נחשב ספורט. שורה תחתונה, מה שחשוב הוא מידת ההנאה מכל הסיפור הזה. באילו חבילות ספורט מדובר?

חבילות ספורט מגוונות ממתינות לכולם

הצפייה במשחקי הכדורסל, הכדורגל, הטניס וכדומה מרגשת את מי שמכור לעניין. גם כך לגבי מרוצי המכוניות. החבילה כוללת את כל מה שדרוש לחופש נעים ונוח כולל הכרטיסים לאירועי הספורט האהובים.

בואו ניקח לדוגמה את אירופה

משחקי היורוליג והכדורגל האירופאי ממתינים במשרדי נסיעות המתמחים בנושא. דילים כגון אלה יכולים להיות מוצעים גם על ידי חברות התעופה והם כוללים, כאמור, מקום לינה, כרטיס כניסה וכרטיס טיסה (הפיצוחים עליכם). לרוב מדובר באירוע של שלושה לילות ובמקומות לינה המתהדרים בשירות ארבעה כוכבים. המחיר תלוי באירוע ובאזור.
במאמר מוסגר נוסיף שברוב המקרים מתרחשים אירועי הספורט בערים המרכזיות, כך שכדאי לחשוב גם על הזמן שבין המשחקים, ולהתארגן ברכישה מוקדמת של כרטיסים לאטרקציות סביב. אחרת תמצאו את עצמכם מוציאים יותר כסף על ה”מסביב” מאשר על האירוע שלשמו הגעתם למקום. קחו בחשבון שלא רק אתם נמצאים באזור כדי לחגוג את אירוע הספורט, ויחד עמכם מסתובבים בשווקים עוד כמה וכמה מאות אוהדים שהגיעו לאזור ומתארחים בו.

תפריט חבילות ספורט

בחבילות הספורט נמצא את מרוצי המכוניות המכונות פורמולה 1 במגוון ערים באירופה. מעבר לאלה נמצא את משחקי הכדורסל של היורוליג, כולל הפיינל פור. מי שדווקא אוהב את הכדור הקטן והצהוב ימצא חבילות ספורט המיועדות לצפייה במשחקי ווימבלדון לדוגמה. לא נשכח לציין את חבילות הספורט שמציעה ברצלונה לאורך כל עונת הכדורגל באירופה הכוללות כרטיסים לאצטדיון קאמפ, אחד האצטדיונים הגדולים באירופה. עוד באותו עניין הם חבילות ספורט למדריד שמציעות כרטיסים למשחקי הכדורגל.
חשוב לציין שניתן כמובן לרכוש את כל השירותים בנפרד באופן עצמאי (מלון, טיסה וכרטיס). ייתכן שמדובר בעלות נמוכה יותר, אם כי המסלול לרכישת כל כרטיס דורש את השוואת המחירים ושעות הבדיקה מול כל גורם. לעומת זאת, תיתכן האפשרות להוזלה נוספת על ידי השתייכות למועדון אוהדים כזה או אחר שמציע לחברי המועדון הטבות והוזלות שלא ניתן למצוא במקומות אחרים.