טיסות

כרטיסי טיסה למגוון יעדים בעולם

טיסות


Caspitours IL

הטיסה התעכבה או בוטלה? בואו לבדוק זכאותכם לפיצוי!

 

טיסות עם ילדים – מה לקחת ומה לא?

בהנחה שהילד נבדק לפני הטיסה ונשללה כל אפשרות לדלקת אוזניים העלולה להוות בעיה בטיסה בשל הפרשי הלחצים, ובהנחה שהצטיידתם בתיק עזרה ראשונה שכולל גם תרופות בסיסיות לשלשול, חום וכאב אוזניים, אתם מוכנים לצעד הבא. לגבי טיסות לחו”ל עם ילדים – מה לקחת ומה מומלץ שלא? ההצעות כאמור רלוונטיות לטיסות לחו”ל עם ילדים, אך את חלקן תמצאו כמועילות גם עבור טיסות לאילת.

מה מומלץ להביא לטיסה?

לרוב לא תוכלו להכניס עגלת תינוק למטוס, תוכלו לעשות בה שימוש רק עד לדלת המטוס. במהלך טיסות לחו”ל אתם יכולים ליהנות מעריסה ששכרתם מחברת התעופה (בררו מראש לכמה קילו היא מיועדת) או ממנשא שהבאתם מהבית. אל תשכחו את המוצץ, הוא יעזור לתינוק להתגבר על הלחץ המורגש באוזניים בעת ההמראה והנחיתה. לילדים מגיל ארבע אפשר להגיש מסטיק או סוכריה לאותה המטרה.
הצטיידו בפרטי החלפה ובבגדים נוספים, וזאת משום שמערבולות האוויר מעודדות הקאה, וקחו אתכם שקיות אשפה, אתם תזדקקו להן. הכינו מערכת בגדים חמה כדי להגן מפני הקור המאפיין טיסות לחו”ל, כולל שמיכה קטנה.
הצטיידו במאכלים ובנשנושים האהובים על הילדים, זה לא הזמן לנסות דברים חדשים, ובנוסף טיסות זולות לרוב כבר לא כוללות הגשת מזון כלשהו. הכינו מראש שתייה כדי להתמודד עם היובש באוויר המאפיין טיסות. הצטיידו בתיק בו ממתינות הפעלות קטנות ושקטות, צבעים, מדבקות וכל מה שיעזור לילד להעביר את שעות הפנאי במהלך הטיסה. אם יש לכם אפשרות, צרו תיקייה מיוחדת במחשב הנייד המיועדת ל”זמן אוויר” ואל תשכחו את האוזניות. הצטיידו בכלים חד פעמיים ובכריות צוואר המותאמות לגיל הילד.

מה לא מומלץ להביא לטיסה?

צעצועים שמרעישים, משחקים הדורשים מרחב למשחק או משחקים שאתם יודעים ש”משגעים” אתכם וגם אחרים, אף אם מדובר בטיסות לאילת שאורכות רק כשעה, הרי כל דקה של רעש מצעצוע שכזה מרגישה כמו נצח. חשוב לדעת מראש כי אסור להעלות למטוס כלים חדים, תרסיסים שונים, מאכלים נוזליים כגון יוגורט, מרק, פירות טחונים וכולי, סבונים נוזליים וקרמים. הימנעו ממזון “מריח”- זה לא הזמן לכריך טונה, ואולי הכי חשוב (כאשר מדובר בטיסות לחו”ל עם ילדים): העדיפו תיק גב מאשר טרולי. אתם חייבים ידיים פנויות בכל שלב של הטיסה ובמיוחד בנמלי התעופה.

Cheap Airline Deals