הופעות בחו"ל

השתתפו בארועים הגדולים!

הופעות בחו”ל

חיפוש טיסה ומלון


כרטיסים להופעות, קונצרטים ופסטיבלים ברחבי העולם

אלטון ג’ון

פרל ג’אם

מטאליקה

אנדראה בוצ’לי

אריק קלפטון

סטינג

פסטיבלי מוזיקה בינלאומיים

כרטיסים למחזות זמר בברודוויי

כרטיסים להופעות ואירועים בחו”ל

הופעות בחו”ל – למה כדאי להיות שם כשזה קורה?

למוסיקה, באופן כללי, יש השפעה ניכרת על הגוף ובעיקר על הנפש. החל מהמילים, דרך הלחן ועד הצלילים והמקצבים בהם נערכת ומוגשת לנו המוסיקה. נשים בצד לרגע את עניין הטעם האישי ונסכים שישנם שירים, מנגינות ו/או אפילו רק צלילים שפשוט יצרמו לרוב האנשים לשמיעה. יכולות להיות לכך השפעות מתונות עד קיצוניות (החל מהימנעות פשוטה ממקור הרעש ועד תגובה אגרסיבית). מאידך, מוסיקה נעימה או צלילים נעימים (שוב, העדפות בצד) יסברו את רוב אזני הקהל.

שנלך להופעה?

אנחנו, כקהל, בדרך כלל נאזין באופן קבוע למוסיקה שעושה לנו טוב ובקיצור, לטעמנו. לרוב, גם נתחבר לאומן או להקה שמגישים לנו אותה. אנחנו נעריץ את האומן או הלהקה ולכל הפחות, נשמור את השירים שלהם ברשימת השמעה הקבועה שלנו (“הפלייליסט”), נעקוב אחריהם בערוצי המדיה, נצבור עליהם עוד ידע וגם נחבור ונתחבר יותר עם מעריצים אחרים. השיא בדרך כלל, יסתכם בלהגיע להופעות חיות של אותם אמנים ולהקות (ואף לרכוש מוצרים ומזכרות שנושאים את שמם, תמונותיהם וכו’). זאת בדומה מאוד בתהליך הערצת קבוצת ספורט, למי שבעניין.

הופעות בארץ או הופעות בחו”ל?

כבר ציינו שמוסיקה שאנחנו אוהבים עושה לנו טוב. גם הזכרנו שהערצה של מגישי המוסיקה הזו (הפרפורמרים) לרוב תוביל אותנו להגיע להופעות חיות שלהם. נשאר לבחור את המיקום בהתאם לזמינות שלנו ושל ההופעות והתקציב. בהתייחס להופעה של אמן או להקה מחו”ל, הזמינות להופעה חיה בארץ תהיה פחותה בהרבה לעומת האפשרויות בחו”ל, מן הסתם. גם במידה ואיתרע מזלכם, ויש הופעה בארץ, יתכנו הסיכויים שתבוטל או שפשוט יגמרו מהר הכרטיסים ושהמחיר שלהם גם כך יהיו יחסית גבוהים יותר, כי בכל זאת אנחנו בישראל ויבוא אמנים מחו”ל יקר וזה להופעה אחת או שתיים במרווח זמן מצומצם.

הופעות בחו”ל – נופש צרוף בהנאה כפולה

נופש בחו”ל הוא תענוג בפני עצמו, ואין צורך להרחיב על כך. כשהנופש משולב בהופעות בחו”ל, מדובר בעונג צרוף. מחד, זה נכון שמכלול ההוצאה הכספית הוא גבוה יותר מאשר ללכת להופעה בארץ, גם אם לא בעיר המגורים שלנו. מאידך, נופש בחו”ל בשילוב עם הופעות בחו”ל מעניק לנו חוויה חד פעמית ומיוחדת. נהנה לגלות מקום חדש או אפילו בעיר בה כבר תיירנו, נהנה מהחוויה החדשה. ההיכל בו תתקיים ההופעה בחו”ל לרוב מכיל אלפי עד עשרות אלפי מקומות ישיבה (או עמידה), מושקע ומרהיב. המפגש עם והשייכות לקהל עצום ובינלאומי של המעריצים מהווה חוויה חברתית שונה ממה שאנחנו רגילים בהופעה בארץ או אפילו לעומת נופש רגיל באותו היעד.

לסיכום, אנחנו כאן ב Chuzit משוכנעים שהצלחתם להזדהות עם המסר ומבינים שלפחות פעם בחיים, אתם חייבים זאת לעצמכם לשלב נופש עם הופעה בחו”ל. תזכרו: אנחנו רק מציעים – אתם בוחרים!