הכרויות לטיול משותף

הכרויות מכל הסוגים והמינים. למי זה מתאים?

 

הכרויות על כל סוגיהן, מאז או מעולם, שרתו את האינטרסים האישיים של האדם. אם נצטט את האמרה הידועה – “לא טוב האדם לבדו”, נוכל להבין את המסר העיקרי. מאידך, נסתור זאת בהתניה הבאה: מתי ולמי זה מתאים? ובאיזו גרסה?

הכרויות עסקיות או מקצועיות, הרי משרתות את האינטרס המקצועי או עסקי שלנו. כלומר, הן נועדו בעיקר לקדם צרכים של שיתופי פעולה שיווקיים, כלכליים והצלחה עסקית. לא נרחיב בזאת, אך לעתים קרובות, גם הכרויות עסקיות יובילו להיכרויות עם נופך אישי ורומנטי. לדוגמא, לינקדין, אשר הפכה לעתים, בלא מתכוון, לרשת הכרויות אישית מסוות ברשת עסקית מקצועית עסקית.

אתרי הכרויות ברשת ואפליקציות מזמן הפכו לאמצעי הרווח והמיידי עבור מטרות היכרות. הסוגים השונים של האתרים והאפליקציות משקפים את החלוקה להעדפות הקשר וסיווג השותפים הפונטציאליים לאותו קשר. כיום, אין כללים בתחום והכל הולך (או זורם וזורמת, אם כבר).

סוגים, מינים, דוגמאות ושאר ירקות

ישנן הכרויות, כאמור, מכל הסוגים והמינים וכמובן ערבוב ושילוב ביניהם. הכל לפי אותו אינטרס (זמני או קבוע) של המעורבים. החל מהכרות למטרת מציאת אהבה וזוגיות ועד היכרויות דיסקרטיות מתמשכות (רומן או ידידות פלוס). לחלופין, ישנה סוג היכרות שנועדה נטו למפגשים מיניים חד פעמיים בלבד (סטוץ).

דוגמא לסיווגים מגזריים או רוחביים של הכרויות (ללא סתירה לאופי הקשר או אורכו) היא היכרות לדתיים מחד. מאידך היכרות לגברים ונשים מצליחים ואמידים שמעדיפים (בדרך כלל) להתחכך ביניהם ללא עירוב מעמדות. דוגמא דומה אך שונה לכך תהיה דווקא גברים אמידים שמחפשים נשים צעירות ויפות ולהיפך. אנחנו לא שופטים. זו זכותם, הכל לגיטימי וידוע מזמן. נדגיש שוב שכבר מזמן אין כללים, חוקים וגם לא מאפיינים קבועים.

מנקודת המבט שלנו, היכרויות לטיול משותף יכולות להימנות תחת כל אחד מסוגי ההיכרויות הנ”ל . זה יכול להיות נופש קצר במלון בארץ (למפגש לוהט). אירוע חד פעמי או כהרגל עם מיקום קרוב, קבוע ונוח לכל המעורבים. יש שיעדיפו (אם מזדמן להם) טיסה לחו”ל או חבילת נופש. שייט באוניות פאר, או בכינויו הידוע קרוזים גם נחשבים לטיול משותף פוטנציאלי לזוג (רשמי או לא רשמי) שרוצה לחוות ניתוק מהסביבה הקרובה ולחוות יותר זמן אינטימי ביחד.

לסיכום הנ”ל, ציינו והדגמנו שקיימות הכרויות מכל הסוגים והמינים. אנחנו רק מציעים – אתם תבחרו מה שמתאים לכם.