חבילות נופש, דקה 90

חבילות נופש, חופשות, בארץ ובחו”ל ומה שביניהן…

חייבים חופש? חבילות נופש מגוונות או חבילות של ה- דקה ה-90 בדרך אליכם!

חבילות נופש של הדקה התשעים, הן פיתרון אידיאלי לקבוצות רבות של אנשים. לכאלה שלא אוהבים לתכנן את החופשה הבאה שלהם מראש, משפחות עם ילדים שפוחדות לקחת סיכון שמשהו יקרה ברגע האחרון וייאלצו לשלם דמי ביטול, אנשים עמוסים ולחוצים שאינם יודעים מתי יוכלו לצאת לחופשה בפעם הבאה וכאלה שמעריכים כסף ואוהבים לזכות בדיל טוב ואטרקטיבי ולחסוך כמה מאות לעיתים אפילו אלפים של שקלים.

מגוון רחב בחופשות של הדקה התשעים

חבילות נופש ניתן להזמין לפי העדפה אישית. ישנן חבילות נופש שכוללות טיסה, סוגים שונים של מלונות הכוללים את שלושת הארוחות – ״חבילות נופש – ״הכל כלול״, או חבילות הכוללות ארוחת בוקר בלבד, מעברים בין מלונות וכו׳. קיימות חבילות נופש הכוללת ספא, חופשות בטן גב בחו״ל, חופשות בארץ בצימרים או במלונות באילת. כאשר מזמינים חבילות נופש, בדרך כלל הדבר מאפשר חיסכון כספי משמעותי. לעומת זאת אם נזמין את המלון והטיסה בנפרד סביר להניח שנשלם הרבה יותר. חבילות נופש אותן ניתן למצוא באתרי האינטרנט המתמקצעים בנושא, מציעות מגוון רחב של חופשות: ירח דבש, חופשות המציעות פעילויות אטרקטיבית לילדים, חופשות המשלבות הפלגה, טיולים בטבע, פארקים, ספורט אתגרי ועוד. ניתן לחלק חבילות נופש לפי עונות, חופשה בקיץ, בעונת מעבר או חופשות באתרי סקי בחורף.

יתרונות בהזמנת חופשה דרך חברות או אתרי אינטרנט בשיטת הדקה ה-90

*הזמנה דרך הדקה התשעים מאפשרת חיסכון כספי משמעותי וקבלת דיל במחירים אטרקטיביים.
*כאשר מזמינים, חבילת נופש, מלון או טיסה דרך הדקה התשעים זוכים למענה ושירות בשפה העברית.
*פרט לאפשרות להזמין מלון וטיסה, שירותי הדקה התשעים מאפשרים לקבל שירותים נוספים כגון, ביטוח נסיעות, מעברים בין השדה למלון, השכרת רכב וכדומה.

הזמנת חופשה דרך הדקה התשעים אינה מלווה בהורדת רמת השירות. להיפך, חברות הדקה התשעים מעניקות ללקוחות שלהם את השירות והמקצועי ביותר.

1. מחירים טובים דרך אתר האינטרנט (אפשר להגיע להוזלה של כמה עשרות שקלים בהזמנה באינטרנט לעומת הזמנה מסוכן נסיעות או הזמנה בטלפון).

2. שירות לקוחות בעברית, גם ללקוחות הנמצאים בחו”ל. פועל 24 שעות ביממה.

3. לרוב, מחיר הטיסות בדקה ה-90 הוא המשתלם ביותר כאשר מזמינים ברגע האחרון.