חבילות ספורט

השתתפו בארועי הספורט הגדולים!

חבילות ספורט

חיפוש טיסה ומלון

 
UFC 213 Tickets

חבילות למשחקי כדורגל בעולם

חבילות ספורט - חבילות למשחקי כדורגל בעולם

כרטיסים למשחקי NBA

כרטיסים למשחקי NBA

חבילות למרתונים בחו”ל

חבילות למרתונים בחו"ל

חבילות סקי וסנובורד

חבילות ספורט - חבילות סקי וסנובורד

כרטיסים למשחקי NFL

חבילות ספורט - כרטיסים למשחקי פוטבול אמריקאי NFL

טיולי אופניים בחו”ל

חבילות ספורט - טיולי אופניים בחו"ל

כרטיסים לטורנירי טניס

חבילות ספורט - כרטיסים לטורנירי טניס

כרטיסים למשחקי הוקי NHL

חבילות ספורט - כרטיסים למשחקי הוקי קרח NHL

חיפוש כרטיסים למשחקי בייסבול

חבילות ספורט - כרטיסים למשחקי בייסבול

רכישת כרטיסים לתחרויות אגרוף

אגרוף

כרטיסים למופעי היאבקות WWE

חבילות ספורט - כרטיסים למופעי WWE

כרטיסים לתחרויות גולף PGA

חבילות ספורט - כרטיסים לטורנירי גולף

 

חבילות ספורט – ליגה עולמית של נופש ואירועי ספורט

חבילות ספורט למכורים לעניין

“נופש ספורטיבי” הפך לטרנד מבוקש במיוחד בשנים האחרונות. עובדה היא שיותר ויותר חבילות נופש ספורט אטרקטיביות ממתינות על המדף ליד מגלשי הסקי, בגד הים או נעלי הספורט. מדוע הן על המדף? זאת כי במקרה הזה אנחנו עוסקים דווקא במי שאוהב לצפות במשחק ולהתרגש מכיוון הספסל; משמע אותם אלו שמעדיפים להריע וליהנות מאיכות המשחק, מאשר לבצע את אותה פעילות ספורט בעצמם. יש מי שיאמר שגם זה נחשב ספורט. שורה תחתונה, מידת ההנאה מכל הסיפור הזה היא מה שחשוב. אנחנו ננסה לגעת בנושא של סוג חבילות זה.

חבילות ספורט מגוונות ממתינות לכולם

צפיה במשחקי הכדורסל, הכדורגל, הטניס היא כמובן מרגשת את כל המכורים לעניין. נושא מרוצי המכוניות יכול לרגש את אוהדיו באותה מידה כמובן. החבילה לרוב כוללת את כל מה שדרוש עבור חופש נעים ונוח כולל הכרטיסים לאירועי הספורט האהובים. בימינו, קיים מגוון די גדול של יעדים בעולם ומגוון של ענפי ספורט חדשים גם צמח. דוגמא לענף ספורט שממוקם שני ברשימת הענפים הכי פופולריים בעולם, היא הקרִיקֶט. הקרִיקֶט הוא משחק קבוצתי המשלב מחבט וכדור קשיח. המשחק דומה לבייסבול במאפיינים הכלליים שלו. קרִיקֶט נהנה מפופולריות של 2.5 מיליארד אוהדים, לערך. הוקי שדה, גם הוא פופולרי ברמה של מעל 2 מיליארד אוהדים. טניס שולחן, באופן די מפתיע, אם תצליחו לעקוב אחרי הכדור, מקבץ סביבו לא פחות מ 850 אלף אוהדים גלובליים. כל אלו הן דוגמאות שפוקחות לנו את העיניים אל מעבר לגבולות ענפי הספורט הקלאסיים ומעבר לגבולות מדינת ישראל, כמובן. 

בואו ניקח לדוגמה חבילת ספורט באירופה

אפשר למצוא דילים למשחקי היורוליג והכדורגל האירופאי במשרדי נסיעות המתמחים בנושא. גם חברות התעופה מציעות לעיתים דילים כגון אלה והם כוללים, כאמור, מקום לינה, כרטיס כניסה לאירוע וגם כרטיס טיסה (הפיצוחים עליכם). האירוע לרוב יארך כשלושה לילות ויכלול מקומות לינה המתהדרים בשירות ארבעה כוכבים. המחיר כמובן יהיה תלוי באירוע ובאזור.
במאמר מוסגר, נוסיף שברוב המקרים אירועי הספורט מתרחשים בערים המרכזיות, כך שכדאי לחשוב גם על הזמן שיש להעביר בין המשחקים, ולהתארגן ברכישה מוקדמת של כרטיסים לאטרקציות באזור. אחרת תמצאו את עצמכם מוציאים יותר כסף על ה”מסביב” מאשר על האירוע שלשמו הגעתם למקום. קחו בחשבון שלא רק אתם נמצאים באזור כדי לחגוג את אירוע הספורט, אלא גם מאות אוהדים שהגיעו לאזור ומתארחים בו, מסתובבים בשווקים. אל תשכחו כמובן גם את עומסי התנועה החריגים, שנוצרים בתקופה של מגה אירועים, כגון הסופרבול. תצטרכו לתכנן היטב, אם כך, גם את זמני ההגעה ממקום למקום. 

תפריט חבילות ספורט

בחבילות הספורט נמצא למשל את מרוצי המכוניות פורמולה 1 במגוון ערים באירופה. תוכלו למצוא מסלולים ותחרויות פורמולה 1 גם בהודו, אוסטרליה וגם באבו דאבי ובבחריין. מי שדווקא אוהב את הכדור הקטן והצהוב, ימצא, למשל, חבילות נופש ספורט המיועדות לצפייה במשחקי ווימבלדון. לא נשכח לציין את חבילות הספורט, שהקבוצות ממדריד וברצלונה מציעות לאורך כל עונת הכדורגל באירופה. חבילות אלה כוללות כרטיסים לאצטדיון “קאמפ נואו” , שהוא אחד האצטדיונים הגדולים באירופה. עוד באותו עניין הם חבילות נופש ספורט למדריד שמציעות כרטיסים למשחקי הכדורגל.
חשוב לציין, שנוכל כמובן לרכוש את כל השירותים בנפרד באופן עצמאי (מלון, טיסה וכרטיס). ייתכן שמדובר בעלות נמוכה יותר, אם כי המסלול לרכישת כל כרטיס דורש את השוואת המחירים ושעות הבדיקה מול כל גורם. לעומת זאת, הצטרפות למועדון אוהדים כזה או אחר תוכל, ברוב המקרים, להוביל להוזלה נוספת. מועדונים כאלה מציעים בדרך כלל לחבריהם הטבות והוזלות שלא תמצאו במקומות אחרים.

לסיכום הנקודות

בואו נסכם לרגע. הבנו שאתם אוהדי ספורט. הארנו את פניכם, בתקווה, לגבי חלק מהסוגים והאפשרויות של חבילות הספורט. עכשיו אנחנו מציעים לכם לבחור את הענפים והחבילות או כרטיסים שהכי מתאימים לכם וקדימה, ליריית הפתיחה. ניפגש על המגרש או ביציע!