חבילות סקי

מגוון חופשות סקי בעולם

חבילות סקי

חיפוש טיסה ומלון

חבילות סקי במגוון יעדים

דילים לעונת הסקי 2022

סקי במועדוני קלאב מד

חבילות סקי - קלאב מד

חבילות סקי בצרפת

חבילות סקי בצרפת

חבילות סקי באוסטריה

חבילות סקי באוסטריה

חבילות סקי באיטליה

חבילות סקי באיטליה

חבילות סקי בשוויץ

חבילות סקי בשוויץ

חבילות סקי בבולגריה

חבילות סקי בבולגריה

חבילות סקי באנדורה

סקי באנדורה

חבילות סקי ברוסיה

סקי ברוסיה

ביטוח נסיעות לחו”ל

ביטוח נסיעות

חופשות סקי – איך לתכנן חופשת סקי מוצלחת?

חופשת סקי היא חלום. הגלישה המהירה, הפינוקים שממתינים במלון והשילוב בין חיי הלילה לבין תחושת החופש האינסופית על השלג הלבן, שווים כל רגע. כדי לקבל את הכול מהכול, אספנו כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור חבילת סקי מוצלחת במיוחד!

בחרו באתר עם מסלולים שמתאימים לכם

לא צריך להיות מומחה בגלישה כדי להמריא על השלג. אתרים רבים בעולם מציעים מגוון של מסלולים למתחילים ולמתקדמים, כך שכל אחד יכול למצוא את האתר המתאים לו ביותר וליהנות. בחרו באתר שמציע לימודי סקי למתחילים, ושימו לב שמדובר באתר שיש בו הרבה מסלולים כחולים המיועדים לגולשים בראשית דרכם. אם אתם מנוסים בגלישה, בחרו באתר שיש בו מסלולים אדומים ושחורים.

בחרו באתר המשלב חיי לילה סוערים

אל תסתפקו בשעות היום בלבד. חלק מחופשת סקי מוצלחת הוא השילוב בין הסקי ביום לבין הבילויים בלילה ובמיוחד ה”אפרה סקי” Après-ski: שעות אחר הצהריים, לאחר סגירת המעליות, המוקדשות לבילויים חברתיים ולשלל פינוקים. זאת חופשה מושלמת. בחרו באתר שאינו מרוחק מאזורי בילוי או באתר סקי שמציע אזורי בילוי בעצמו. שימו לב מה מציע לכם כל אתר: בארים? מסעדות ובתי קפה? מופעי תרבות? אטרקציות כמו מצנחי רחיפה, מזחלות שלג והחלקרח? מה מתאים לכם? עצה שלנו – בחרו באתר שיש בו גם מרכזי ספא, כי אין כמו לסיים יום סקי במסג’ או בברכות המחוממות על רקע השלג. החוויה מפנקת ומכינה את הגוף ליום הבא.

רוצים חבילת סקי במחירים מיוחדים?

רוב הנופשים בוחרים בדרך כלל בחבילת סקי לשבוע בהתאם להצעות העונה. אבל עדיין הזכות לסופ”ש מפנק, מחמישי ועד ראשון, שמורה למי שמעוניין בטעימה קצרה יותר.
מומלץ שתבצעו הזמנה לפחות כמה חודשים מראש. למה? כי עלות הטיסה יכולה להיות נמוכה יותר אם מזמינים מראש. כדאי לבדוק לגבי העונות החמות והחלשות יותר. אם אין לכם ראש להמוני מבקרים, דווקא חבילת סקי בעונה החלשה יכולה להתאים לכם: גם ספייס וגם עלות נמוכה יותר.

אתם עוד כאן? אגב, אנחנו מזהירים: מי שמתחיל – מתמכר.