טיולים מאורגנים

מגוון טיולים בחו"ל

טיולים מאורגנים

חיפוש טיסה ומלון


טיולים מאורגנים למשפחות

organized-family

טיולים מאורגנים לאירופה

organized-europe

טיולים מאורגנים למרוקו

organized-morocco

טיולים מאורגנים להולנד

organized-holland

טיולים מאורגנים לספרד

organized-barcelona

טיולים מאורגנים לגאורגיה

טיולים מאורגנים לפולין

organized-france

טיולים מאורגנים לגרמניה

organized-romania

טיולים מאורגנים לאירלנד

organized-ireland

טיולים מאורגנים לארה”ב

organized-us

טיולים מאורגנים לסיציליה

organized-china

טיולים מאורגנים לבריטניה

organized-italy

מהם היתרונות של טיולים מאורגנים?

לא כל אחד אוהב לצאת לטיול מאורגן, אבל המצודדים בדבר מעידים על יתרונות עצומים לטובת טיול בלווי מדריך ומטעם חברת טיולים מקצועית. אנחנו אספנו מקבץ יתרונות בנושא, אתם תבחרו מה מתאים לכם בסופו של דבר.

ארגון של אנשי מקצוע

מי שאחראי על התזמון בין הפעילויות, על הזמנת מקומות הלינה, המסעדות, האטרקציות, הרכבים וכל דבר קטן הנדרש לטיפול מבעוד מועד ובמהלך הטיול הם אנשי מקצוע בעלי ניסיון. המדריכים מכירים את האזור, את התרבות והשפה במקום. חברות טיול מאורגן מבצעות עבודת הכנה דקדקנית ונערכות גם לתקלות. הן מסוגלות להציע גם מסלולים אטרקטיביים שאינם מתוירים, מה שהופך את הטיול לאותנטי יותר וממוסחר פחות. מכשולים כגון הבדלי שפה ותרבות אינם מורגשים כאשר הטיול מבוצע על ידי מדריך טיולים המכיר את המקום ומנהגיו. הוא זה המשמש חוליה מקשרת בין המקומיים לבין המטיילים.

טיול מאורגן מותאם לקהל היעד

תכנית הטיול מבוססת על הפוטנציאל שיש למקום להציע ועל אוכלוסיית הקבוצה ותואמת לה. כל קבוצת מטיילים מאופיינת בדגשים שונים (צעירים ירצו גם בחיי לילה תוססים, קבוצת גיל הזהב ייהנו מלווי רפואי אם יש בו צורך). ההתאמה בין הפעילויות לבין אופי הקבוצה מעלה את מפלס ההנאה וההצלחה של הטיול.

חישוב עלויות

עלות הטיול עולה כשיקול בלתי נמנע. העלות הכוללת של טיול מאורגן מקפלת בתוכה את כל האטרקציות, הארוחות, הטיסות, הנסיעות, הלינה, כרטיסי הכניסה לאתרים שונים וכולי (כל חברה וההצעה שלה, חשוב לעיין בתכנית הטיול לפרטיה). לפעמים, עלות הטיול העצמאי יכולה להיות גבוהה יותר כאשר מחשבים את כל ההוצאות כולל הוצאות בלתי מתוכננות הנובעות מתקלות בדרך, שלא נדבר על זמן המתנה שנחסך מכל מטייל כאשר מדובר בטיול מאורגן איכותי.

סל גדוש של חוויות

כשתכנית הטיול מאורגנת בקפידה מספר החוויות גדל. עמידה בזמנים מזמינה להיכרות רחבה יותר עם המקום ולמפגש מעמיק יותר עם תרבות המקומיים. יש יותר טוב מזה? כל מה שנותר לכם הוא ליהנות.