מלונות

הזמנת בתי מלון בארץ ובעולם

מלונות

מנוע חיפוש מלונות

Save on your hotel - hotelscombined.co.il

מלונות – כיצד לבחור את המלון המתאים ביותר עבורכם?

הגדרת הצרכים הכרחית להתאמת המלון. מה חשוב לכם? רק להניח את הראש או שעיצוב המלון והאווירה המורגשת בו משמעותיים לכם? האם אתם מעוניינים בארוחות או בפעילות לילדים? אולי אתם מחפשים בית מלון שקט ואינטימי שאינו שוקק בילדים.

אל תסתכל בקנקן…
מלונות חמישה כוכבים מציעים שפע של פינוקים. אם אתם בעניין, חשוב שתבדקו גם את “השוליים” של כל בית מלון ולמה הכוונה? מחיר מפתיע במיוחד, הנמצא נמוך הרבה יותר ממלונות חמישה כוכבים אחרים באותו האזור, גם אם הוא יוקרתי ועונה על הצרכים שלכם, ייתכן שעלותו מחפה על נתונים אחרים. לדוגמה: מלון הקרוב לשדה התעופה, לציר כבישים ראשי, לתחנת רכבת, למרכז תעשייה או למרכז בילויי לילה עלול להוות בעיה אם אתם מחפשים את השלווה והשקט.

מלונות רחוקים או קרובים?
חשוב שתבחרו מלון המתאים לאופי הטיול שלכם. אוהבים לנוח ולהתפנק? בחרו במלון המציע לכם שפע של אטרקציות פנימיות. אוהבים לצאת ולחזור, להרגיש בלתי תלויים ולהגיע מהר לכל מקום? בחרו במלון הקרוב למרכזי הבילויים שאתם מעדיפים (במקרה זה תחסכו גם את הוצאות הנסיעה).

בררו את כל הפרטים מראש
מפתה, ובצדק, לבחור מלון בהתאם לתמונה המציגה אותו באתר. חשוב לזכור כי התמונות אינן משקפות בהכרח את המצוי הכולל. תמונה מקצועית יכולה להציג את החדר מזווית המחמיאה לו במיוחד. נסו לאסוף כמה שיותר תמונות כדי לקבל מבט רחב יותר על המלון, ואל תשכחו לברר על האקססורייז הנלווה לכל חדר. זאת משום ששום דבר אינו מובן מאליו (באירופה, לדוגמה, לא בכל חדר קיימת מערכת מיזוג אוויר). בררו גם לגבי טלוויזיה, מגוון ערוצים, מערכת שמע, מטבחון, מקרר, קומקום, מייבש שיער בחדר המקלחת (מקלחת או אמבטיה), שירותי מגבות וכולי כדי שתוכלו לבחור באמת את מה שמתאים לכם. נסו ללקט ביקורות על המלון באתרי האינטרנט השונים, ושאלו גם חברים על מלונות המומלצים לדעתם.