מלונות

הזמנת בתי מלון בארץ ובעולם

מלונות

מנוע חיפוש מלונות

מלונות ודילים בארץ ובחו"ל
מנוע מוביל להשוואת מחירי מלונות בכל העולם
מלונות, טיסות וחבילות נופש במבצעים

מלונות – כיצד לבחור את המלון המתאים ביותר עבורכם?

בואו נבחן הגדרת צרכים הכרחית להתאמת מלונות בהזמנה. מה חשוב לכם? מחשפים רק להניח את הראש או שמחשיבים ערכים כגון עיצוב המלון והאווירה המורגשת בו? האם אתם מעוניינים בארוחות או בפעילות לילדים? אולי אתם מחפשים בית מלון שקט ואינטימי שאינו שוקק בילדים. מאידך, כשמתייחסים לצרכים ייחודיים, מלונות באתרי סקי תהיה דוגמא טובה לכך. המאפיין העיקרי שתחשיבו במקרה זה, יהיה דווקא הקרבה למסלולי הגלישה ולרכבלים, דהיינו, אם המלון הוא סקי אין וסקי אאוט.. צורך נוסף לא פחות חשוב הוא זמני קבלת החדר (צ’ק אין) וכן זמני הצ’ק אאוט. במיוחד אם אתם מגיעים מאוחר למלון בשל זמני הטיסות או עיכובים אחרים בנסיעה.

אל תסתכל בקנקן…

מלונות חמישה כוכבים מציעים בדרך כלל שפע של פינוקים, כגון ספא, חמאם טורקי אותנטי, סלון עיצוב שיער וכדומה. אם אתם בעניין, חשוב שתבדקו גם את “השוליים” של כל בית מלון ולמה הכוונה? מחיר מפתיע במיוחד, הנמצא נמוך הרבה יותר ממלונות חמישה כוכבים אחרים באותו האזור, גם אם הוא יוקרתי ועונה על הצרכים שלכם, ייתכן שמחפה בעלותו על נתונים אחרים. לדוגמה: מלון הקרוב לשדה התעופה, לציר כבישים ראשי, לתחנת רכבת, למרכז תעשייה או למרכז בילויי לילה עלול להוות בעיה אם אתם מחפשים את השלווה והשקט.

מחפשים מלונות רחוקים או קרובים?

חשוב שתבחרו מלון המתאים לאופי הטיול שלכם. אוהבים לנוח ולהתפנק? בחרו במלון המציע לכם שפע של אטרקציות פנימיות. אוהבים לצאת ולחזור, להרגיש בלתי תלויים ולהגיע מהר לכל מקום? בחרו במלון הקרוב למרכזי הבילויים שאתם מעדיפים (במקרה זה תחסכו גם את הוצאות הנסיעה).

בררו את כל הפרטים מראש

לבחור מלון בהתאם לתמונה המציגה אותו באתר זה מפתה, ובצדק. חשוב לזכור כי התמונות אינן משקפות בהכרח את המצוי הכולל. תמונה מקצועית יכולה להציג את החדר מזווית המחמיאה לו במיוחד. נסו לאסוף כמה שיותר תמונות כדי לקבל מבט רחב יותר על המלון, ואל תשכחו לברר על האקססוריז הנלווה לכל חדר. זאת משום ששום דבר אינו מובן מאליו (למשל במלונות באירופה לא תמצאו בכל חדר מערכת מיזוג אוויר). בררו גם לגבי טלוויזיה, מגוון ערוצים, מערכת שמע, מטבחון, מקרר, קומקום, מייבש שיער בחדר המקלחת (מקלחת או אמבטיה). כנ”ל לגבי מציאת שירותי מגבות וכולי כדי שתוכלו לבחור באמת את מה שמתאים לכם. נסו ללקט ביקורות על המלון באתרי האינטרנט השונים, ושאלו גם חברים על מלונות המומלצים לדעתם.