נופש בחו"ל

מגוון חבילות ברחבי העולם

נופש בחו”ל

נופש ברגע האחרון

נופש ברגע האחרון

נופש רומנטי

נופש רומנטי

נופש למשפחות

חו

טיולים מאורגנים

טוילים מאורגנים

הופעות בחו”ל

הופעות

נופש בדובאי

נופש בדובאי

נופש בלאס וגאס

נופש בלאס וגאס

נופש באיי סיישל

נופש באיי סיישל

קלאבים בטורקיה

קאשבק
Caspitours IL

נופש בחו”ל – יעדים, סגנונות והצעות למען הסדר הטוב

נופש בחו”ל חסכוני ויעיל

עדיף להתכונן מראש ולבחור דילים לחו”ל שמציעות חברות התעופה וסוכנויות הנסיעות מבעוד מועד. אל תחכו לרגע האחרון. אתם יכולים להיכנס לאתרים המציעים מחשבוני השוואת מחירים ליעד שבחרתם. תוכלו למצוא דילים לחו”ל כגון חבילות נופש הכוללות את הטיסה ואת בית המלון. סוכנות הנסיעות יכולה להציע מחירים אטרקטיביים במיוחד, אם התחלתם להכין שיעורי בית בנושא לפחות חודשיים מראש. מצד שני, קחו בחשבון שישנן גם עסקאות של נופש בחו”ל במבצעי הרגע האחרון, כלומר נופשון ללא מכסה מלאה המחפש עוד כמה קליינטים, ולכן מציע מחיר מבצע.

טיפים, רגע לפני נופש בחו”ל?

את כל הניירת שלכם מומלץ לצלם, כולל כרטיס הטיסה והדרכון. המחמירים ישאירו עותק נוסף גם בבית. מדוע לצלם? מעבר לאפשרות שתאבדו מסמך חשוב, ייתכן גם שהחיבור לאינטרנט לא תמיד יהיה זמין, ואפילו קופון הנחה או מספר הזמנה שנשלחו אליכם במייל עלולים לא להיות נגישים במקרים חריגים וחבל. ברור שאת המזומנים שלכם תארגנו בכמה תיקים. ההמלצה נכונה גם לגבי שיקים, כרטיסי אשראי וכולי. עדיף להשאיר משהו גם בכספת של המלון, לכל צרה שלא תבוא. העניין הוא, שלפעמים מרוב הניסיונות להיות מסודרים שוכחים איפה מחביאים את הכול. רשימה תעזור. באותה נשימה נציין שבדיקה לגבי העמלות הנלקחות בכל משיכה, כאשר מדובר במשיכה בזמן נופש בחו”ל, יכולה להפנות את תשומת לבכם לעלויות מיותרות (לא שכחתם את עניין ההמרה שעליכם לבדוק, נכון?). אגב, מומלץ להגיע עם כסף כיס של אותה מדינה כבר מהארץ, משום שלרוב- הדלפק הראשון שתפגשו בנמל התעופה יהיה היקר ביותר. כדאי לחפש ביום למחרת דלפק קצת יותר מסביר פנים לתייר בעיר, ועוד בעניין המחיר שמקבל את פניכם בשדה התעופה: כדאי להתעדכן לגבי עלות המוניות אצל המקומיים. הם אלה שיודעים את המחיר המשוער של נסיעה באמת בלי עבודה בעיניים.

דילים לחול במחיר מוזל

רובנו מסונכרנים על תקופת החגים, ולמי שיש ילדים אז גם על החופש הגדול. נסו לחשוב מחוץ לקופסה. דווקא התקופות שבין החגים ותקופת החורף אידאליות מבחינת מחיר ואפילו מבחינת צפיפות התיירים. ישנם מקומות שבתקופת החורף שלנו מזמינים אותנו לקיץ החמים שלהם. אגב, הפערים בין חודש יולי לאוגוסט מבחינת דילים לחו”ל יכולים להיות מאוד משמעותיים. חודש יולי יכול להיות הרבה יותר זול מאשר המחצית השנייה של חודש אוגוסט המתהדר בכמות אדירה של ישראלים נופשים בחו”ל (כבר אין קייטנה ועברנו את תשעה באב, כמובן שומרי המסורת שבינינו). ולפני שאתם קופצים על כל מטוס ממריא, בררו לגבי טיסות פנימיות. לפעמים כדאי יותר לרכוש כרטיס לטיסה פנימית מעיר לעיר כדי להתקדם ליעד במדינה מסוימת מאשר טיסה בינלאומית ממדינה למדינה.