נופש למשפחות

מגוון חבילות בחו"ל עם ילדים

נופש למשפחות

חיפוש נופש משפחתי


חבילות נופש בלונדון

חבילות נופש ללונדון

חבילות נופש בכרתים

crete

חבילות נופש בברלין

berlin

חבילות נופש באמסטרדם

amsterdam

חבילות נופש בפראג

prague

כפרי נופש באירופה

rural holiday packages

חבילות נופש בפריז

paris-kids

חבילות נופש בברצלונה

barcelona

חבילות נופש ברודוס

rhodes

נופש משפחתי בארה”ב

אורלנדו

חבילות נופש בבודפשט

budapest

חבילות נופש בסופיה

sofia

נופש למשפחות – קבלו כמה טיפים לדרך

היערכות בירוקרטית רחבה
לפני רכישת הכרטיסים בדקו שהדרכונים של כל בני המשפחה אכן בתוקף. לאחר אריזת המזוודות שיקלו אותן בבית כדי להימנע מתשלום בשל משקל עודף. מומלץ לבצע צ’ק-אין באינטרנט כדי לחסוך את התור וההמתנה עם הילדים. אל תשכחו את ביטוח הנסיעות לחו”ל אותו מומלץ לרכוש מסוכנות הנסיעות בה רכשתם את הכרטיסים עבור נופש למשפחות, וזאת כדי לקבל החזר במקרה של ביטול טיסה בשל מחלה או פציעה.

עצות לטיסה רגועה
מומלץ שתטוסו בלילה, כך סבירות שהילדים יישנו במהלך הטיסה, מה שמועיל לכם ולהם. בכל מקרה, ובמיוחד אם מדובר בטיסת יום, הכינו את עצמכם מראש וצאו מאובזרים במשחקים, בספרים ובחוברות צביעה. אל תשכחו להצטייד גם במשהו לאכול (אל תסמכו על כך שילד יאהב את הארוחה במטוס). אם מדובר בתינוק, תנו לו למצוץ מוצץ בזמן ההמראה והנחיתה משום שפעולת המציצה יכולה למנוע את הלחץ באוזניים.

תכנון מדויק שווה לכם
מומלץ להכין את מסלול הטיול מראש ולדעת היכן ומתי כל אטרקציה מתרחשת, ואם אפשר, מומלץ לרכוש את הכרטיסים מבעוד מועד כדי להימנע מהתורות בקופות. חשוב להיות מתוכננים גם לגבי הארוחות, אחרת תמצאו את עצמכם לא פעם מתיישבים במסעדה הקרובה ביותר כי הקטנים רעבים, ללא שליטה ובקרה כספית.

פרטים קטנים וחשובים מאוד
במהלך הזמנת החדר קחו בחשבון את הפרטיות שלכם, אבל שימו לב שקיימת דלת מקשרת בין החדר שלכם לחדר הילדים (חדרים משפחתיים אינם נמצאים בכל בית מלון). אם בחרתם בהשכרת רכב, מומלץ לבצע זאת כבר בארץ בשל הביקוש הגבוה למכוניות משפחתיות, ואם יש לכם תינוק, הביאו את כיסא הבטיחות שלו אתכם כדי לחסוך בעלויות ולשמור על נוחיותו.
אל תשכחו לקחת את החפץ האהוב של כל אחד מהם, אם ישנו, אבל הכינו את הקטנים מראש- החפץ נשאר במלון ואינו יוצא לפעילויות, כי אם הוא ילך לאיבוד גם אתם עלולים להיות אבודים, והכי חשוב- גמישות. נופש למשפחות בחו”ל היא חוויה מסעירה לילדים ולפעמים חוויה מעייפת להורים. קחו את העניין בקלות ותזכרו שאת החוויה הזו, הם לא ישכחו לעולם.